Dla naszych Klientów realizujemy transporty na terenie UE i Rosji. Dbamy o to by nasz zespół był gotowy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów z branży FMCG uzyskaliśmy certyfikat wdrożenia systemu HACCP. Nasze naczepy o zabudowie chłodniczej wyposażone są w dokumenty potwierdzające mycie oraz dezynfekcje przestrzeni ładunkowej, certyfikaty ATP, certyfikaty zamknięcia celnego oraz świadectwa weterynaryjne zezwalające na przewóz art. pochodzenia zwierzęcego.

Agregaty chłodnicze posiadają rejestratory temperatury dokonujące zapisu temperatur podczas transportu. W każdej chwili jesteśmy w stanie odtworzyć i dostarczyć dla Klienta zapis temperatury z przestrzeni ładunkowej.

Naczepy plandekowe posiadają 16 szt. pasów zabezpieczających ładunek, kątowniki oraz maty antypoślizgowe.

Przewożone przez nas ładunki objęte są polisą przewoźnika na sumę 1 250 000,00 PLN w ruchu międzynarodowym oraz 200 000,00 PLN w ruchu krajowym.

Jako Firma z 16 letnim doświadczeniem w branży transportowej współpracujemy ze stałą grupą sprawdzonych przewoźników dysponujących samochodami z naczepami typu: plandeka 13,6 m, chłodnia 33-palety, chłodnia 66-palety, zestaw 120m³, mega, firanka.

 

Naszym Klientom oferujemy także:
  • monitoring pojazdów za pomocą systemu GPS
  • usługi spedycyjne w zakresie organizacji transportu na terenie UE i Rosji
  • przeładunki towaru na paletach z naczep plandekowych oraz chłodniczych
  • Prowadzimy także usługi serwisowe (ciągniki i naczepy) na terenie bazy (Karczew) oraz serwis wyjazdowy
  • w stałej dyspozycji posiadamy chłodnie i plandeki w takich krajach jak: POLSKA, CZECHY, WĘGRY, NIEMCY, LUKSEMBURG, WŁOCHY, FRANCJA (północne dep.), HOLANDIA, RUMUNIA, SŁOWENIA, CHORWACJA, ROSJA.

 

Zakres terytorialny